Szkoły srednie
Aktualności z życia szkoły


PLAN ZAJĘĆ NA BASENIE - PAŹDZIERNIK

Plan zajęć na basenie dla wszystkich klas - zobacz więcej ...


Gmina Miasto Stargard realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 pn. "Zdalna Szkoła + w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej".

Celem projektu jest zapewnienie uczniom i nauczycielom możliwości realizowania zdalnej nauki.

W ramach projektu zakupiono 13 tabletów i 32 laptopy z dostępem do Internetu, które następnie przekazane zostały uczniom z 11 stargardzkich szkół podstawowych. Projekt jest odpowiedzią na obecną sytuację szkolnictwa, związaną z wprowadzeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii, spowodowanym zakażeniami koronawirusem. Wprowadzone nowe standardy prowadzenia zajęć edukacyjnych polegających na zdalnym nauczaniu, będą możliwe dzięki dostarczeniu uczniom sprzętu komputerowego zakupionego w ramach niniejszego projektu.

Kwota dofinansowania: 124 868,13 złJEMY ZDROWO W KLASIE 1B

W ramach lekcji zdalnych na temat "JEMY ZDROWO", uczniowie z klasy 1B samodzielnie przygotowali zdrowe i kolorowe kanapki, a także przepyszne sałatki. Samo zdrowie na talerzach, aż ślinka leci!!!


Ditrych Agnieszka


ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

12 i 13 października w naszej szkole odbyła się niezwykle ważna uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klas pierwszych.

Zanim pierwszoklasiści zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej musieli przedstawić to, czego już się w szkole nauczyli. Gotowi, odświętnie ubrani i bardzo przejęci przystąpili do zaprezentowania swoich umiejętności. Z wielkim entuzjazmem śpiewali, recytowali wierszyki oraz odpowiadali na pytania zadawane przez Panią Dyrektor.

Doniosłym momentem uroczystości było ślubowanie pierwszoklasistów, które wzbudziło wiele emocji. Po złożeniu ślubowania Pani Dyrektor dokonała symbolicznego pasowania na ucznia. "Pasuję Cię na ucznia Szkoły Podstawowej nr 11" - mówiła, dotykając ołówkiem - jak czarodziejską różdżką ramion swoich podopiecznych. Wychowawczynie klas wręczyły uczniom pamiątkowe dyplomy. Tym samym pierwszaki zostały włączone do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Noblistów Polskich w Stargardzie.

Były to wyjątkowe chwile zarówno dla uczniów, jak i dla rodziców, którzy nie kryjąc wzruszenia, z dumą podziwiali swoje pociechy.

Kochane Pierwszaki! Cieszymy się, że jesteście już uczniami i życzymy Wam sukcesów w nauce. Powodzenia! Niech zdobywanie wiedzy będzie dla Was radością!UROCZYSTE PRZEKAZANIE SZTANDARU

Tradycją szkoły jest uroczyste przekazanie sztandaru. W dniu zakończenia roku szkolnego poczet sztandarowy, w którym są uczniowie klas ósmych przekazują sztandar uczniom kończącym klasę siódmą. W czerwcu tego roku nie mogła się odbyć taka uroczystość. Absolwenci naszej szkoły przekazali sztandar Pani Dyrektor, która 9 października 2020 r. powierzyła symbol szkoły tegorocznym ósmoklasistom. Przekazując sztandar Pani Dyrektor mówiła :"Opiekujcie się nim i godnie reprezentujcie naszą szkołę i jej Patrona".
Chorąży pocztu (Maksymilian Wyrwicz z klasy 8a) przyklęknął i wygłosił następujące słowa: "Przyjmujemy sztandar Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego imienia Noblistów Polskich w Stargardzie. Obiecujemy dbać o niego, sumiennie wypełniać swoje obowiązki i godnie reprezentować naszą szkołę i naszego Patrona."SUKIENKA PANI JESIENI

Kochane dzieci
Pisałam do Was ostatnio o moich problemach z wyborem odpowiedniego stroju, bo jak wiecie chodzę jesienią po świecie. Na szczęście dotarłam do Was i mój kłopot nie jest już tak duży. Dzisiaj założyłam sukienkę od Mateusza, a jutro chyba wybiorę tę od Julii. Jejku, jakie ona ma wspaniałe rude liście i korale z jarzębiny. Dziękuję za Wasze wspaniałe prace.

Wasza Pani Jesień


15 października 2020 r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny "SUKIENKA PANI JESIENI" dla klas 1-3. Wpłynęło bardzo dużo przepięknych i kreatywnych wytworów uczniów.

Komisja uznała za najlepsze prace:

Julii Krause kl. 2c
Julii Kuśmierek kl.1b
Nikoli Cieślak kl.3c


Wyróżnienia:
Hanna Dulęba kl.2c
Mateusz Sobolewski kl.3b
Natalia Jaroszek kl.1b
Hanna Matuszewska k.2d


Mardosiewicz Anna


WYBORY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

W dniu 2 października 2020 roku w naszej szkole zostały przeprowadzone wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wzięły w nich udział klasy od II do VIII. Głosowanie odbyło się zgodnie z regulaminem. Po przeliczeniu głosów wyłoniono skład Samorządu Uczniowskiego na rok 2020/21.

1.KAMILA ZEGARDŁO KLASA 8A - PRZEWODNICZĄCA

2.KACPER BORATCZUK - KLASA 8A - ZASTĘPCA

3.KAROLINA MAKOWSKA KLASAA 8A - SEKRETARZ.

Krawczyk Renata


XV OLIMPIADA INFORMATYCZNA JUNIORÓW


Serdecznie zapraszam uczniów naszej szkoły do udziału w tegorocznej edycji Olimpiady Informatycznej Juniorów. Każda chętna osoba informuje nauczyciela informatyki o wzięciu udziału w OLIMPIADZIE. Termin rejestracji w systemie jest krótki bo już 7 października 2020 o godz. 10:00 uczniowie przystępują do testu w szkole, przy pomocy systemu informatycznego organizatora. Do dnia 5 października nauczyciele informatyki przyjmują zgłoszenie o chęci udziału. Dodatkowe informacje na stronie - zobacz więcej ...

Ząbek Eryk
Kuźniak Magdalena


KONKURS INFORMATYCZNY


Z okazji 7. edycji warsztatów Koduj z Gigantami, przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrody zdobywa autor najlepszego projektu, opiekun projektu (nauczyciel) oraz szkoła, która zgłasza projekt. Regulamin konkursu - zobacz więcej ...

Tematem przewodnim konkursu jest tym razem
"Bezpieczeństwo w Internecie". Projekt poświęcony tej tematyce należy przygotować w programie Scratch,
który dostępny jest na stronie https://scratch.mit.edu .

W konkursie przewidziano szereg atrakcyjnych nagród dla ucznia, który wykona najlepszy projekt, nauczyciela odpowiedzialnego za konkurs oraz szkoły, która zgłasza projekt.

Zgłoszenia konkursowe przyjmuję do 02 października sala 112

Ząbek Eryk
Kuźniak Magdalena


Szanowni Rodzice i Opiekunowie!
Drodzy uczniowie!


Z wielką radością powitamy naszych uczniów w progach szkoły Podstawowej nr 11 w dniu 1 września 2020 r. Bardzo nam brakowało bezpośredniego kontaktu z naszymi wychowankami oraz Państwem!

Sytuacja epidemiczna, w której przyszło nam żyć, że wszyscy jesteśmy obowiązani przestrzegać zasady higieny i procedury ograniczające ryzyko zarażenia się koronawirusem.

W trosce o naszych uczniów i pracowników, na podstawie wytycznych MEN, GIS i MZ jako Dyrektor szkoły odpowiedzialny za bezpieczeństwo naszych uczniów, wdrożyłam wiele procedur postępowania i zachowania w sytuacjach szkolnych. Wszystkie zostały umieszczone na stronie szkoły w zakładce PROCEDURY i bardzo proszę o zapoznanie się z nimi i ścisłe przestrzeganie.

Zgodnie z zaleceniem MEN rok szkolny 2020/2021 rozpoczynamy w formie stacjonarnej, co oznacza, że zajęcia dydaktyczno-wychowawcze i opiekuńcze w chwili obecnej będą prowadzone w budynku szkolnym.

Zwracam się do Państwa z serdeczną prośbą, aby stosować się do poniższych zasad: - zobacz więcej ...


Wykonanie strony: ©2005r. Prowadzenie strony: Admin Wszelkie prawa zastrzeżone - Dyrektor» do góry