Szkoły srednie
Dyżury i konsultacje w roku szkolnym 2018/2019


PEDAGOG SZKOŁY

mgr Iwona Klimecka
mgr Iwona Klimecka
e-mail: klimecka.iwona@wp.pl

plan dyzurów
GODZINY PRACY:
Dzień mgr Iwona Klimecka sala 108 p
Poniedziałek 10:00 - 15:30
11:40 - 12:25 Zespół Opiekuńczo - Wychowawczy
Wtorek 10:00 - 15:30
Środa 8:00 - 12:00
Czwartek 8:00 - 12:00
Piątek 8:00 - 12:00

GODZINY PRACY TERAPII PEDAGOGICZNEJ I SOCJOTERAPII

mgr Marta Pospiech gabinet 202p

DzieńGodziny pracy
Poniedziałek 11:40 - 15:20
Wtorek 10:45 - 15:20; (przerwa 12:45 - 13:30)
Środa -
Czwartek 11:40 - 15:20
Piątek 11:40 - 15:20


GODZINY PRACY LOGOPEDY

mgr Edyta Osenka gabinet 110

DzieńGodziny pracy
Poniedziałek 14:30 - 16:00
Wtorek 7:10 - 7:45; 9:40 - 11:30
Środa 7:10 - 7:45; 8:55 - 14:25
Czwartek 9:40 - 10:40
Piątek 11:30 - 12:30


GODZINY PRACY PSYCHOLOGA

DzieńGodziny pracy
Wtorek12:00 - 15:30
Środa11:30 - 15:30
Piątek7:30 - 15:30

GODZINY PRACY ŚWIETLICY

mgr Mikołajczyk Aleksandra i mgr Zamkowska Dorota

Dzień Godziny pracy świetlicy
Poniedziałek
6:30 - 16:30
Wtorek
6:30 - 16:30
Środa
6:30 - 16:30
Czwartek
6:30 - 16:30
Piątek
6:30 - 16:30

DYŻURY NAUCZYCIELI W PIERWSZĄ ŚRODĘ MIESIĄCA
W GODZINACH 16.30 - 17.30

Lp.
NUMER SALI PRZEDMIOT
OPIEKUN/OPIEKUNOWIE
1.
11 J. POLSKI/HISTORIA/ WDŻ/WOS Krawczyk Renata , Zimnoch Romana
2.
12 MATEMATYKA Piotrowicz Magdalena
3.
13 HISTORIA Albrewczyńska Danuta, Sosin Tomasz
4.
101 J. NIEMIECKI Adamczyk Dorota, Drabik Aneta
5.
102 J. ANGIELSKI Waszkowiak Ewelina
6.
103 J. ANGIELSKI Maranda Anna
7.
101p J. POLSKI Osenka Edyta
8.
103p MUZYKA Kopera Alina
9
106 MATEMATYKA Szamocka Lidia
10.
107 RELIGIA Toflińska Danuta, Grzybek Łukasz, Płauszewska Urszula
11.
108 MATEMATYKA Kuźniak Magdalena
12.
108p PEDAGOG Klimecka Iwona
13.
110 GEOGRAFIA Pałczyńska Agnieszka
14.
112 INFORMATYKA Ząbek Eryk
15.
114 PLASTYKA/TECHNIKA Pospiech Marta, Szumińska Beata
16.
201 EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA KLASY I Zamkowska Dorota, Konieczny Ewa
17.
202 EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA KLASU I Mardosiewicz Anna, Skibińska Anna
18.
203 MATEMATYKA Alankiewicz Sylwia
19.
205 BIOLOGIA Karpowicz-Toczek Barbara, Ogorzałek Sylwia
20.
206 J. ANGIELSKI Formella Magdalena
21.
207 J. POLSKI Boguszewska-Kukuć Ewa
22.
208 J. POLSKI Majewska Urszula
23.
209 J. POLSKI Stefańska Joanna
24.
211 FIZYKA Izak Iwona
25.
213 INFORMATYKA Piotrowicz Lucyna
26.
215 EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA KLASY II Purwiniecka Renata, Kiryluk Maria
27.
217 CHEMIA Kamińska Anna
28.
219 J. ANGIELSKI Reut Wioletta
29.
POKÓJ NAUCZYCIELSKI NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO Adamczyk Tomasz, Gołdyn Bartosz, Król Aleksander, Major Beata, Mardosiewicz Przemysław, Rytwiński Krzysztof, Zborowski Leszek
30. POKÓJ NAUCZYCIELSKI NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY Szczepaniak Anna
31. ŚWIETLICA NAUCZYCIELE ŚWIETLICY Bas Małgorzata, Czyż-Sobolewska Joanna, Gurgacz Urszula
Wykonanie strony: ©2005r. Prowadzenie strony: Admin Wszelkie prawa zastrzeżone - Dyrektor» do góry