Szkoły srednie
Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych

ROK SZKOLNY 2016/2017
LAUREACI
NAZWISKO I IMIĘ KLASANAZWA KONKURSU
Kujawiak Jędrzej 2A Konkurs Biologiczny
Mordas Kacper 2J Konkurs Biologiczny
Myszkowski Maciej 3D Konkurs Chemiczny
FINALIŚCI
Kujawiak Jędrzej 2A Konkurs Biologiczny
Mordas Kacper 2J Konkurs Biologiczny
Romanowski Jakub 3A Konkurs Fizyczny
Maranda Michał 3A Konkurs Fizyczny
Myszkowski Maciej 3D Konkurs Chemiczny
Krawczyk Kacper 3A Konkurs Chemiczny
Maranda Michał 3A Konkurs Geograficzny
Gurak Julia 3D Konkurs Geograficzny
Felisiak Damian 2C Konkurs Języka Angielskiego
Romanowski Jakub 3AKonkurs Języka Angielskiego
Kujawiak Andrzej 2AKonkurs Języka Angielskiego
Kułaga Malwina 3AKonkurs Języka Angielskiego
Maranda Michał 3A Konkurs Języka Angielskiego
Hasiuk Julia 3C Konkurs Języka Angielskiego
Drabik Anita 1A Konkurs Języka Niemieckiego
Dębrowska Julia 3D Konkurs Języka Niemieckiego
Maranda Michał 3A Konkurs Matematyczny
Labuń Przemysław 3A Konkurs Matematyczny
Ocalewska Julia 3D Konkurs Polonistyczny
Gonerka Gabriela 3B Konkurs Polonistyczny
Szczerba Bartosz 3A Konkurs Historyczny
Harmoza Tomasz 3B Konkurs Historyczny
Mysiorek Zuzanna 3A Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie
Szczerba Bartosz 3A Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie

ROK SZKOLNY 2015/2016
LAUREACI
NAZWISKO I IMIĘ KLASANAZWA KONKURSU
Adamczyk Karol 3A Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie
FINALIŚCI
Chmiel Joanna 3D Konkurs Chemiczny
Ciwińska Izabella 3D Konkurs Polonistyczny
Wieczorkiewicz Róża 3A Konkurs Polonistyczny
Boczkowski Kacper 3A Konkurs Matematyczny
Labuń Przemysław 2A Konkurs Matematyczny
Nosowicz Krzysztof 3A Konkurs Geograficzny
Adamczyk Karol 3A Konkurs Historyczny
Doszczeczko Jacek 3A Konkurs Historyczny
Nosowicz Krzysztof 3A Konkurs Historyczny
Chmiel Joanna 3D Konkurs Fizyczny
Doszczeczko Jacek 3A Konkurs Fizyczny
Adamczyk Karol 3A Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie
Baranowski Dawid 3B Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie
Romanowski Jakub 2A Konkurs Języka Angielskiego

ROK SZKOLNY 2014/2015
LAUREACI
NAZWISKO I IMIĘ KLASANAZWA KONKURSU
Kukuć Adrianna 3D Konkurs Polonistyczny
Momot Agata 3A Konkurs Polonistyczny
Momot Agata 3A Konkurs Biologiczny
Baranowski Dawid 2B Konkurs Historyczny z Elementami WOS
Celt Bartomiej 3D Konkurs Historyczny z Elementami WOS
Mikołajczyk Jędrzej 3A Konkurs Historyczny z Elementami WOS
FINALIŚCI
Kukuć Adrianna 3D Konkurs Polonistyczny
Makrzanowska Magdalena 3B Konkurs Polonistyczny
Momot Agata 3A Konkurs Polonistyczny
Momot Agata 3A Konkurs Biologiczny
Mikołajczyk Jędrzej 3A Konkurs Matematyczny
Kępski Kamil 3A Konkurs Fizyczny z Elementami Astronomii
Szala Łukasz 3A Konkurs Fizyczny z Elementami Astronomii
Strzemecka Adrianna 3A Konkurs Geograficzny
Baranowski Dawid 2B Konkurs Historyczny z Elementami WOS
Celt Bartłomiej 3D Konkurs Historyczny z Elementami WOS
Mikołajczyk Jędrzej 3A Konkurs Historyczny z Elementami WOS
Momot Agata 3A Konkurs Języka Angielskiego

ROK SZKOLNY 2013/2014
LAUREACI
NAZWISKO I IMIĘ KLASANAZWA KONKURSU
Pijanowski Maciej 3A Konkurs Fizyczny z Elementami Astronomii
Strzemecka Adrianna 2A Konkurs Geograficzny
Traczyk Michał 3A Konkurs Historyczny z Elementami WOS
FINALIŚCI
Pijanowski Maciej 3A Konkurs Matematyczny
Krychowski Adrian 3A Konkurs Matematyczny
Linkowski Piotr 3A Konkurs Fizyczny z Elementami Astronomii
Pijanowski Maciej 3A Konkurs Fizyczny z Elementami Astronomii
Szymik Krystian 3D Konkurs Chemiczny
Momot Agata 2A Konkurs Biologiczny
Więska Dominika 3D Konkurs Biologiczny
Strzemecka Adrianna 2A Konkurs Geograficzny
Traczyk Michał 3C Konkurs Historyczny z Elementami WOS

ROK SZKOLNY 2012/2013
LAUREACI
NAZWISKO I IMIĘ KLASANAZWA KONKURSU
Hryniuk Jędrzej Robert 3A Konkurs Chemiczny
Pijanowski Maciej 2A Konkurs Języka Angielskiego
FINALIŚCI
Pijanowski Maciej 2A Konkurs Języka Angielskiego
Muszyński Maksymilian 3G Konkurs Języka Angielskiego
Pijanowska Magdalena 3B Konkurs Języka Angielskiego
Wędzina Michał Jan 3A Konkurs Języka Angielskiego
Hryniuk Jędrzej Robert 3A Konkurs Cemiczny
Rzemień Aleksandra magdalena 3C Konkurs Cemiczny
Szymik Krystian 2D Konkurs Chemiczny
Jachniak Mateusz 3A Konkurs Chemiczny
Zahorowska Adrianna Monika 3C Konkurs Chemiczny
Jachniak Mateusz 3A Konkurs Matematyczny
Hryniuk Jędrzej Robert 3A Konkurs Matematyczny
Prabucka Anna Aleksandra 3A Konkurs Matematyczny
Wędzina Michał Jan 3A Konkurs Polonistyczny
Bala Kacper 3A Konkurs Geograficzny
Bajerowicz Marcin 3AKonkurs Biologiczny

ROK SZKOLNY 2011/2012
LAUREACI
IMIĘ I NAZWISKO KLASANAZWA KONKURSU
Aleksandra Krychowska 3A Konkurs Chemiczny
FINALIŚCI
Konrad Kuleta 3A Konkurs Polonistyczny
Anna Prabucka 2A Konkurs Polonistyczny
Aleksandra Krychowska 3A Konkurs Matematyczny
Mateusz Jachniak 2A Konkurs Matematyczny
Jędrzej Psztur 3A Konkurs Fizyczny z Elementami Astronomii
Adrianna Juchacz 3A Konkurs Fizyczny z Elementami Astronomii
Jędrzej Hryniuk 2A Konkurs Chemiczny
Aleksandra Rzemień 2C Konkurs Chemiczny
Roksana Dybowska 3D Konkurs Chemiczny
Aleksandra Krychowska 3A Konkurs Chemiczny
Karolina Sokołowska 3D Konkurs Biologiczny
Kacper Bala 2A Konkurs Geograficzny
Filip Nowak 3B Konkurs Historyczny z Elementami WOS
Maciej Pijanowski 1A Konkurs Języka Angielskiego

ROK SZKOLNY 2010/2011
LAUREACI
IMIĘ I NAZWISKO KLASANAZWA KONKURSU
Wanesa Janusz 3E Konkurs Języka Niemieckiego
Jakub Bartosiewicz 3A Konkurs Fizyczny z Elementami Astronomii
Justyna Kaczorowska 3A Konkurs Fizyczny z Elementami Astronomii
FINALIŚCI
Aleksandra Wojtaś 3B Konkurs Polonistyczny
Aleksandra Romańczuk 3B Konkurs Polonistyczny
Rafał Macuk 3A Konkurs Fizyczny z Elementami Astronomii
Edyta Waniak 3B Konkurs Fizyczny z Elementami Astronomii
Julia Burda 3C Konkurs Języka Angielskiego
Małgorzata Kowcun 3B Konkurs Języka Angielskiego
Aleksandra Romańczuk 3B Konkurs Języka Angielskiego
Jakub Bartosiewicz 3A Konkurs Matematyczny
Justyna Kaczorowska 3A Konkurs Matematyczny
Magdalena Nowak 3A Konkurs Chemiczny
Aleksandra Romańczuk 3B Konkurs Biologiczny
Piotr Szatkowski 3C XIX Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego
Stylu Życia PCK
Filip Nowak 2B Konkurs Historyczny z Elementami WOS

ROK SZKOLNY 2009/2010
LAUREACI
IMIĘ I NAZWISKO KLASANAZWA KONKURSU
Goździk Paulina 3C Konkurs Polonistyczny
Michał Matysik 3A Konkurs Fizyczny z Elementami Astronomii
Ewelina Arendt 3A Konkurs Języka Angielskiego
Amanda Seredyńska 3B Konkurs Chemiczny
Małgorzata Bielewicz 3A Konkurs Biologiczny
Katarzyna Maciejasz 3A Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów
FINALIŚCI
Aleksandra Romańczuk 2B Konkurs Polonistyczny
Ewelina Arendt 3A Konkurs Polonistyczny
Martyna Mikołajczuk 3C Konkurs Polonistyczny
Rafał Macuk 2A Konkurs Fizyczny z Elementami Astronomii
Martyna Mikołajczuk 3C Konkurs Geograficzny
Goździk Paulina 3C Konkurs Geograficzny
Amanda Seredyńska 3B Konkurs Geograficzny
Ewelina Arendt 3A Konkurs Geograficzny
Martyna Mikołajczuk 3C Konkurs Historyczny z Elementami WOS
Amanda Seredyńska 3B Konkurs Języka Niemieckiego
Małgorzata Kowcun 2B Konkurs Języka Angielskiego
Ewelina Arendt 3A Konkurs Matematyczny
Katarzyna Maciejasz 3A Konkurs Matematyczny
Alicja Mączka 3A Konkurs Matematyczny
Amadeusz Olejnik 3A Konkurs Matematyczny
Wojciech Święcicki 3B Konkurs Informatyczny
Piotr Andrałojć 3A Konkurs Chemiczny
Paweł Wroński 3A Konkurs Chemiczny
Paulina Goździk 3C Konkurs Biologiczny
Alicja Mączka 3A Konkurs Biologiczny
Ewelina Arendt 3A Konkurs Biologiczny
Piotr Szatkowski 3C XVIII Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego
Stylu Życia PCK
Ewelina Arendt 3A Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów

ROK SZKOLNY 2008/2009
LAUREACI
IMIĘ I NAZWISKO KLASANAZWA KONKURSU
Jakub Toczek 3A Konkurs Matematyczny
Katarzyna Maciejasz 2A Konkurs Matematyczny
Marcin Langowski 3A Konkurs Historyczny z Elementami WOS
Marcin Langowski 3A I Mała Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie
Maciej Kuć 3A III Międzynarodowy Konkurs Informatyczny " Bóbr "
Marcin Langowski 3A III Międzynarodowy Konkurs Informatyczny " Bóbr "
FINALIŚCI
Paweł Białas 3A Konkurs Fizyczny z Elementami Astronomii
Michał Matysik 3A Konkurs Fizyczny z Elementami Astronomii
Maciej Kuć 3A Konkurs Geograficzny
Jakub Toczek 3A Konkurs Języka Angielskiego
Małgorzata Kowcun 1B Konkurs Języka Angielskiego
Paweł Białas 3A Konkurs Matematyczny
Maciej Kuć 3A Konkurs Matematyczny
Łukasz Wołoncewicz 3A Konkurs Chemiczny
Amanda Seredyńska 2B Konkurs Chemiczny
Jakub Toczek 3A Konkurs Biologiczny
Paulina Goździk 2C Konkurs Biologiczny

ROK SZKOLNY 2007/2008
LAUREACI
IMIĘ I NAZWISKO KLASANAZWA KONKURSU
Jakub Toczek 2A Konkurs Fizyczny z Elementami Astronomii
FINALIŚCI
Paulina Goździk 1C Konkurs Geograficzny
Paweł Białas 2A Konkurs Fizyczny z Elementami Astronomii
Marcin Langowski 2C Konkurs Matematyczny
Katarzyna Maciejasz 1A Konkurs Matematyczny
Łukasz Wołoncewicz 2A Konkurs Chemiczny
Kamila Kosińska 2H Konkurs Biologiczny
Vanessa Kaczmarek 3D XVI Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK
Małgorzata Kowcun 1B Wojewódzki Konkurs Ortograficzny
Aleksandra Romańczuk 1B Wojewódzki Konkurs Ortograficzny
Jolanta Libront 3F Konkurs Wiedza o regionie " Moja mała Ojczyzna "
Vanessa Kaczmarek 3D II Olimpiada Zdrowia
Maciej Chajduk 3E XXXII Drużynowe Mistrzostwa Polski w Turystycznych Imprezach na Orientację- Sudety
Sandra Noworól 3E XXXII Drużynowe Mistrzostwa Polski w Turystycznych Imprezach na Orientację- Sudety

ROK SZKOLNY 2006/2007
LAUREACI
IMIĘ I NAZWISKO KLASANAZWA KONKURSU
Jędrzej Kozerawski 3H Konkurs Geograficzny
Dorota Lewandowska   Konkurs o Złote Pióro Głosu
FINALIŚCI
Alicja Olszańska 3D Konkurs Geograficzny
Agata Kuć 3J Konkurs Geograficzny
Jędrzej Kozerawski 3H Konkurs Geograficzny
Jędrzej Kozerawski 3H Konkurs Historyczny z Elementami WOS
Alicja Olszańska 3D Konkurs Historyczny z Elementami WOS
Jędrzej Kozerawski 3H Konkurs Matematyczny
Agata Kuć 3J Konkurs Biologiczny
Alicja Olszańska 3B Konkurs Wiedza o regionie " Moja mała Ojczyzna "
Marcin Langowski 1A Zachodniopomorski Konkurs Matematyczny "Wektor 2007"
Maciej Kuć 1A Zachodniopomorski Konkurs Matematyczny "Wektor 2007"
Jakub Toczek 1A Zachodniopomorski Konkurs Matematyczny "Wektor 2007"
Paweł Białas 1A Zachodniopomorski Konkurs Matematyczny "Wektor 2007"
Marcin Kucharski 3B Wojewódzki Rajd Pieszy pt. ,,Znam Stargard " .
Kamil Lada 3E Wojewódzki Rajd Pieszy pt. ,,Znam Stargard " .
Krzysztof Rola 3D Wojewódzki Rajd Pieszy pt. ,,Znam Stargard " .
Maciej Stępiński 3F Wojewódzki Rajd Pieszy pt. ,,Znam Stargard " .
Natalia Szarmach 3E Wojewódzki Rajd Pieszy pt. ,,Znam Stargard " .
Magdalena Jędrzejewska 3E Wojewódzki Rajd Pieszy pt. ,,Znam Stargard " .
Daria Pabian 3E Wojewódzki Rajd Pieszy pt. ,,Znam Stargard " .

ROK SZKOLNY 2005/2006
LAUREACI
IMIĘ I NAZWISKO KLASANAZWA KONKURSU
Grzegorz Margas 3N Konkurs Geograficzny
Agnieszka Święcicka 3P Konkurs Fizyczny
Łukasz Łopusiewicz 3N Konkurs Fizyczny
FINALIŚCI
Łukasz Łopusewicz 3N Konkurs Chemiczny
Agnieszka Swięcicka 3P Konkurs Matematyczny
Radosław Trela 3N Konkurs Geograficzny
Łukasz Łopusiewicz 3N Konkurs Geograficzny
Olszańska 2B Konkurs Wiedza o regionie " Moja mała Ojczyzna "
Łukasz Łopusiewicz 3N Konkurs Wiedza o regionie " Moja mała Ojczyzna "

ROK SZKOLNY 2004/2005
LAUREACI
IMIĘ I NAZWISKO KLASANAZWA KONKURSU
Piotr Ciejak   Konkurs Chemiczny
Dawid Hoffmann   Konkurs Geograficzny
Paweł Olewiński   Konkurs Historyczny z Elementami WOS
Kamil Kisiel   Konkurs Historyczny z Elementami WOS
FINALIŚCI
Dawid Hoffmann   Konkurs Historyczny z Elementami WOS
Paweł Olewiński   Konkurs Historyczny z Elementami WOS
Grzegorz Margas 2N Konkurs Geograficzny
Kamil Kisiel   Konkurs Geograficzny
Wojciech Knop   Konkurs Biologiczny
Michał Milczarek   Konkurs Biologiczny
Anna Brzęcka   Konkurs Języka polskiego z Elementami Wiedzy o Sztuce
Agnieszka Święcicka 2P Konkurs Fizyczny
Łukasz Łopusiewicz 2N Konkurs Wiedza o regionie " Moja mała Ojczyzna "
Grzegorz Margas 2N Konkurs Wiedza o regionie " Moja mała Ojczyzna "

ROK SZKOLNY 2003/2004
LAUREACI
IMIĘ I NAZWISKO KLASANAZWA KONKURSU
Jacek Hankus   Konkurs Geograficzny
FINALIŚCI
Magdalena Różańska 3R Konkurs Języka Polskiego z Elementami Wiedzy o Sztuce
Agnieszka Kuczyńska 3R Konkurs Języka Polskiego z Elementami Wiedzy o Sztuce
Jerzy Karpiński 3R Konkurs Języka Polskiego z Elementami Wiedzy o Sztuce
Magdalena Różańska 3R Konkurs Chemiczny
Olga Łojko 3R Konkurs Fizyczny z Elementami Astronomii
Tomasz Mielniczuk 3R I Konkurs Kultury Humanistyczno- Filozoficzny
Tomasz Mielniczuk 3R Konkurs Matematyczny
Olga Łojko 3R Konkurs Matematyczny
Magdalena Różańska 3R Konkurs Matematyczny

ROK SZKOLNY 2002/2003
LAUREACI
IMIĘ I NAZWISKO KLASANAZWA KONKURSU
Marcin Nowicki3A Konkurs Regionalny " W krainie Gryfitów "
FINALIŚCI
Tomasz Łopatkiewicz 3A Konkurs Wiedza o Regionie " Moja mała Ojczyzna "
Marcin Nowicki3A Konkurs Historyczny z Elementami WOS

ROK SZKOLNY 2001/2002
FINALIŚCI
IMIĘ I NAZWISKO KLASANAZWA KONKURSU
Mariusz Nawrocki2A Konkurs Wiedza o Regionie " Moja mała Ojczyzna "

Wykonanie strony: ©2005r. Prowadzenie strony: Admin Wszelkie prawa zastrzeżone - Dyrektor» do góry