Szkoły srednie
SZKOLNY ZESTAW PROGRAMÓW NAUCZANIA

obowiązujący w Szkole Podstawowej nr 11
z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Noblistów Polskich
w Stargardzie

Numer w szkolnym zestawie

Nazwa zajęć edukacyjnych

Tytuł programu

Autor

Klasy, w których program obowiązuje

SP/1/2017

PLASTYKA

Program nauczania plastyki w klasach 4-7 szkoły podstawowej Do dzieła!

Jadwiga Lukas, Krystyna Onak, Marta Ipczyńska, Natalia Mrozkowiak

4 - 8

SP/3/2017

JĘZYK POLSKI 

Między nami Program nauczania języka polskiego
w klasach IV- VIII szkoły podstawowej

Joanna Piasta- Siechowicz, Agnieszka Łuczak, Anna Murdzek, Ewa Prylińska

4 - 8

SP/4/2017

BIOLOGIA

Program nauczania biologii w klasach 5-8 szkoły podstawowej Puls życia

Anna Zdziennicka

5 - 8

SP/5/2017

CHEMIA

Program nauczania chemii w szkole podstawowej Chemia Nowej Ery

Teresa Kulawik i Maria Litwin

7 - 8

SP/6/2017

HISTORIA

Program nauczania historii w klasach 4-8 szkoły podstawowej "Wczoraj i dziś"

Tomasz Maćkowski

4 - 8

SP/7/2017

INFORMATYKA

Program nauczania informatyki w szkole podstawowej Lubię to

Michał Kęska

4 - 8

SP/8/2017

JĘZYK NIEMIECKI

Program nauczania języka niemieckiego w szkole podstawowej jako drugiego języka obcego nowożytnego

(II etap edukacyjny, klasy VII- VIII, poziom II.2./A1)

Anna Jaroszewska

7 - 8

SP/9/2017

MATEMATYKA

Program nauczania matematyki dla klas 4-8 szkoły podstawowej Matematyka z kluczem

Marcin Braun, Agnieszka Mańkowska, Małgorzata Paszyńska

4 - 8

SP/10/2017

MATEMATYKA

Program własny nauczania matematyki w klasach matematycznych

S. Alankiewicz B. Igielska M. Kuźniak, B. Mielnicka, M. Piotrowicz, L. Szamocka

4 - 8

SP/11/2017

MUZYKA

Program nauczania muzyki w szkole podstawowej. Lekcja muzyki

Monika Gromek, Grażyna Kilbach

4 - 7

SP/12/2017

FIZYKA

Program nauczania fizyki w szkole podstawowej.Spotkania z fizyką

Grażyna Francuz-Ornat, Teresa Kulawik

7 - 8

SP/13/2017

PRZYRODA

"Tajemnice przyrody" Program nauczania przyrody w klasie 4 szkoły podstawowej

Jolanta Golanko

4

SP/16/2017

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

Program nauczania -uczenia się dla I etapu kształcenia - edukacji wczesnoszkolnej

Teresa Janicka- Panek

1 - 3

SP/16a/2017

JĘZYK ANGIELSKI

Program nauczania języka angielskiego dla I etapu edukacyjnego

Ilona Studzińska,  Arkadiusz Mędela,  Magdalena Kondro,  Ewa Piotrowska,  Anna Sikorska

1 - 3

SP/17/2017

TECHNIKA

Program nauczania techniki w szkole podstawowej Jak to działa?

Lech Łabecki Marta Łabecka

4 - 6

SP/21/2017

WYCHOWANIE DO ŻYCIA
W RODZINIE

Moje dorastanie Program nauczania Wychowanie do życia w rodzinie dla uczniów klasy 4- 8 szkoły podstawowej

Bożena Strzemieczna

4 - 8

SP/24/2017

 

RELIGIA

W rodzinie dzieci Bożych Program nauczania religii

dla klas I - III szkoły podstawowej

ks. dr Tadeusz Śmiech

1 - 3
w roku szkolnym
2020/2021
dla klas 2-3

SP/25/2017

RELIGIA

Odkrywajmy tajemnice Bożego świata,
nr AZ-2-02/12 z dn. 30 V 2012r.

dr Krzysztof Mielnicki, Elżbieta Kondrak, Ewelina Parszewska 

6 - 8

SP/26/2017

JĘZYK ANGIELSKI

Program nauczania języka angielskiego dla II etapu edukacyjnego szkoła podstawowa klasy IV-VIII

Ewa Piotrowska,
Tomasz Sztyber

4 - 8

SP/ 29/2017

GEOGRAFIA

Program nauczania geografii dla szkoły podstawowej - Planeta Nowa

Ewa Maria Tuz, Barbara Dziedzic

5 - 8

SP/25a/2018

RELIGIA

Kim jestem jako człowiek, kim chcę być jako chrześcijanin
nr AZ-3-01/13 z dn. 9 IV 2013r.

dr Krzysztof Mielnicki, Elżbieta Kondrak, Ewelina Parszewska 

7 - 8

SP/26/2018

KLASA SPORTOWA- SIATKÓWKA

Program szkolenia w sporcie PIŁKA SIATKOWA 2018

Polski Związek Siatkówki

1DS - 8- dziewczęta

SP/27/2018

KLASA SPORTOWA
KOSZYKÓWKA

PROGRAM SZKOLENIA sportowego w koszykówce

Polski Związek Koszykówki

1DS - 8- chłopcy

SP/29/2018

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

Program nauczania edukacji dla bezpieczeństwa w szkole podstawowej - Żyję i działam bezpiecznie

Jarosław Słoma

8

SP/30/2018

WOS

Bliżej świata Program nauczania ogólnego wiedzy o społeczeństwie dla szkoły podstawowej.

B. Furman

7 - 8

SP/15a/2019

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Program wychowania fizycznego dla I etapu edukacyjnego - Elementarz Odkrywców

Teresa Janicka - Panek

1 - 3

SP/28a/2019
SP/28b/2019
SP/28c/2019
SP/28d/2019
SP/28e/2019
SP/28f/2019
SP/28g/2019
SP/28h/2019

WYCH. FIZYCZNE- BASEN

Pływanie dla klas 1
Pływanie dla klas 2
Pływanie dla klas 3
Pływanie dla klas 4
Pływanie dla klas 5
Pływanie dla klas 6
Pływanie dla klas 7
Pływanie dla klas 8

Paulina Chmiel

1 - 8

SP/1/2020

 

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

Program edukacji wczesnoszkolnej w klasach 1 -3 "Wielka przygoda" - doświadczam - przeżywam - poznaję - wyjaśniam - tworzęj

Alina Budniak
Mirosław Kisiel
Małgorzata Mnich

1 - 3

SP/1a/2020

RELIGIA

Zaproszeni na ucztę z Panem Jezusem - nr AZ-1-01/18

ks. dr Tadeusz Śmiech

1

SP/2/2020

RELIGIA

Bóg kocha i zbawia człowieka AZ-2-02/20

ks. dr Tadeusz Śmiech

5

SP/3/2020

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Magia ruchu - program nauczania wychowania fizycznego dla II etapu edukacyjnego

Urszula Białek
Joanna Wolfart - Piech

4 - 8

SP/4/2020

DORADZTWO ZAWODOWE

PROGRAM DORADZTWA ZAWODOWEGO

Iwona Klimecka

7 - 8

SP/10a/2020

MATEMATYKA

Matematyka z kluczem - program nauczania matematyki

Marcin Braun,
Agnieszka Mańkowska,
Małgorzata Paszyńska

4 - 8





Wykonanie strony: ©2018r. Prowadzenie strony: Admin Wszelkie prawa zastrzeżone - Dyrektor» do góry