Szkoły srednie
SZKOLNY ZESTAW PROGRAMÓW NAUCZANIA

obowiązujący w Szkole Podstawowej nr 11
z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Noblistów Polskich
w Stargardzie w roku szkolnym 2018 / 2019

Numer w szkolnym zestawie

Nazwa zajęć edukacyjnych

Tytuł programu

Autor

Klasy, w których program obowiązuje

G4/28/2007

 

G/1/2013

JĘZYK POLSKI

Program uzupełniający dla klas humanistycznych Między nami humanistami

Miedzy nami , Program nauczania języka polskiego w gimnazjum,

J. Faryńska, J. Stefaańska

 

A. Kuczak, E. Prylińska,

III

 

 

SP/2/2017

JĘZYK POLSKI

 

Między nami Program nauczania języka polskiego w szkole podstawowej

Agnieszka Łuczak Anna Murdzek

4-6

stara podstawa programowa

SP/3/2017

JĘZYK POLSKI

 

Między nami Program nauczania języka polskiego

w klasach IV- VIII szkoły podstawowej

Joanna Piasta- Siechowicz, Agnieszka Łuczak, Anna Murdzek, Ewa Prylińska

4-8

SP

G/2/2011

HISTORIA

Program nauczania ogólnego historii w klasach I-III gimnazjum Śladami przeszłości Nowa Era

T. Kowalewska

T. Maćkowski

III

SP/6/2017

HISTORIA

Program nauczania historii w klasach 4-8 szkoły podstawowej "Wczoraj i dziś"

Tomasz Maćkowski

4-8

SP

SP/6a/2017

HISTORIA

Program nauczania historii i społeczeństwa w klasach 4-6 szkoły podstawowej "Wczoraj i dziś"

Tomasz Maćkowski

4-6

stara podstawa programowa

G/3a/2011

WOS

Bliżej świata Program nauczania WOS w gimnazjum.

M. Wesołowska- Starnawska, W. Starnawski

III

 

SP/30/2018

WOS

Bliżej świata Program nauczania ogólnego wiedzy o społeczeństwie dla szkoły podstawowej.

B. Furman

7-8

SP

G/10/2015

 

MATEMATYKA

•  Program nauczania matematyki w klasach I- III gimnazjum Matematyka na czasie

K.Wej, W.Babiański, E.Szmytkiewicz J.Janowicz.

III

G/10b/2012

 

G/10a/2011

MATEMATYKA

•  Program nauczania matematyki w klasach I- III gimnazjum Policzmy to razem

 

•  Program własny nauczania matematyki w Gimnazjum nr 4 w Stargardzie Szczecińskim

Agnieszka Kamińska, Dorota Ponczek, Jerzy Janowicz

Lidia Szamocka, Małgorzata Zamczyk

III kl. mat.

 

Klasy mat.I-III

SP/9/2017

MATEMATYKA

Program nauczania matematyki dla klas 4-8 szkoły podstawowej Matematyka z kluczem

Marcin Braun, Agnieszka Mańkowska, Małgorzata Paszyńska

4-8

SP

SP/10/2017

MATEMATYKA

Program własny nauczania matematyki w klasach matematycznych

S. Alankiewicz B. Igielska M. Kuźniak, B. Mielnicka, M. Piotrowicz, L. Szamocka

4-8

SP

SP/9a/2017

MATEMATYKA

Program nauczania matematyki dla klas 4-6 szkoły podstawowej Matematyka z kluczem

Marcin Braun, Agnieszka Mańkowska, Małgorzata Paszyńska

4-6

stara podstawa programowa

G/4/2015

FIZYKA

Program nauczania fizyki w gimnazjum Spotkania z fizyką wyd. Nowa Era

Grażyna Francuz-Ornat Teresa Kulawik

III

SP/12/2017

FIZYKA

Program nauczania fizyki w szkole podstawowej

Spotkania z fizyką

Grażyna Francuz-Ornat

Teresa Kulawik

7-8

SP

G/5/2011

JĘZYK ANGIELSKI

Program nauczania języka angielskiego dla III etapu edukacyjnego III.1- dla kontynuujących

B. Tittenbrun, E. Piotrowska

III

SP/26a/2017

JĘZYK ANGIELSKI

Program nauczania języka angielskiego dla II etapu edukacyjnego klasy 4-6 zgodny z podstawą programową Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 30 maja 2014 r

Ewa Piotrowska, Tomasz Sztyber

4-6

stara podstawa programowa

SP/26/2017

JĘZYK ANGIELSKI

Program nauczania języka angielskiego dla II etapu edukacyjnego  szkoła podstawowa klasy IV-VIII

Ewa Piotrowska, Tomasz Sztyber

4-8

SP

SP/16a/2017

 

JĘZYK ANGIELSKI

Program nauczania języka angielskiego dla I etapu edukacyjnego

Ilona Studzińska,  Arkadiusz Mędela,  Magdalena Kondro,  Ewa Piotrowska,  Anna Sikorska

1-3

SP

G/6/2011

JĘZYK NIEMIECKI

Program nauczania języka niemieckiego w gimnazjum PWN

Irena Nowicka, Dorota Wieruszewska

III

SP/8/2017

JĘZYK NIEMIECKI

Program nauczania języka niemieckiego w szkole podstawowej jako drugiego języka obcego nowożytnego

(II etap edukacyjny, klasy VII- VIII, poziom II.2./A1)

Anna Jaroszewska

7-8

SP

G/7/2011

GEOGRAFIA

Program nauczania geografii dla gimnazjum "Puls ziemi" wyd. Nowa Era

Ewa Maria Tuz

III

SP/ 29/2017

GEOGRAFIA

Program nauczania geografii dla szkoły podstawowej

- Planeta Nowa

Ewa Maria Tuz, Barbara Dziedzic

SP

G/8/2011

BIOLOGIA

Program nauczania biologii dla gimnazjum "Puls życia" wyd. Nowa Era

Anna Zdziennicka

III

SP/4/2017

BIOLOGIA

Program nauczania biologii w klasach 5-8 szkoły podstawowej Puls życia

Anna Zdziennicka

5-8

SP

G/18/2011

CHEMIA  

Program nauczania chemii w gimnazjum. Chemia Nowej Ery

T. Kulawik, M. Litwin

III

SP/5/2017

CHEMIA

Program nauczania chemii w szkole podstawowej Chemia Nowej Ery

Teresa Kulawik i Maria Litwin

7-8

SP

SP/7/2017

INFORMATYKA

Program nauczania informatyki w szkole podstawowej Lubię to

Michał Kęska

4-8

SP

SP/7a/2017

INFORMATYKA

Program nauczania informatyki w szkole podstawowej Lubię to

Michał Kęska

4-6

stara podstawa programowa

SP/11/2017

MUZYKA

Program nauczania muzyki w szkole podstawowej

Lekcja muzyki

Monika Gromek, Grażyna Kilbach

4-7

SP

SP/11a/2017

MUZYKA

Program nauczania ogólnego muzyki

w klasach IV-VI szkoły podstawowej I gra muzyka

Monika Gromek, Grażyna Kilbach

4-6

stara podstawa programowa

SP/13/2017

PRZYRODA

"Tajemnice przyrody" Program nauczania przyrody

w klasie 4 szkoły podstawowej

Jolanta Golanko

4

SP

SP/14/2017

PRZYRODA

"Tajemnice przyrody" Program nauczania przyrody

w klasach 4-6 szkoły podstawowej

Jolanta Golanko

5-6 SP

stara podstawa programowa

G/13/2011

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Koncepcja edukacji fizycznej. Zdrowie- Sport- Rekreacja. Gimnazjum - program

U. Kierczak, J. Janota

I - III

G/1SM/2013

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Program nauczania koszykówki w klasach 1-3 gimnazjum

M. Major

I-III w Oddziałach Mistrzostwa Sportowego

G/2SM/2013

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Program nauczania piłki siatkowej w klasach 1-3 gimnazjum

A.Król

I-III w Oddziałach Mistrzostwa Sport.

SP/15/2017

 

WYCHOWANIE FIZYCZNE  

Program wychowania fizycznego dla ośmioletniej szkoły podstawowej

Krzysztof Warchoł

SP

1-8

SP/15a/2017

WYCHOWANIE FIZYCZNE  

Program nauczania wychowania fizycznego dla klasy VI szkoły podstawowej.

Piotr Guzek

5-6 SP

stara podstawa programowa

SP/26/2018

KLASA SPORTOWA- SIATKÓWKA

Program szkolenia w sporcie PIŁKA SIATKOWA 2018

Polski Związek Siatkówki

1DS-8- dziewczęta

SP/27/2018

KLASA SPORTOWA- koszykówka

PROGRAM SZKOLENIA sportowego w koszykówce

Polski Związek Koszykówki

1DS-8- chłopcy

SP/28/2018

WYCH. FIZYCZNE- BASEN

Pływanie dla klas podstawowych 1-3.

Jakub Sekuła

1-3

SP

SP/1/2017

PLASTYKA

SP

Program nauczania plastyki w klasach 4-7 szkoły podstawowej Do dzieła!

Jadwiga Lukas, Krystyna Onak, Marta Ipczyńska, Natalia Mrozkowiak

4-7

SP

SP/1a/2017

PLASTYKA

SP

Program nauczania plastyki w klasach 4-6 szkoły podstawowej Do dzieła!

Jadwiga Lukas, Krystyna Onak

4-6 stara podstawa programowa

G/3/2011

ZAJĘCIA TECHNICZNE

Program nauczania zajęć technicznych

B. Szumińska

III

SP/17/2017

TECHNIKA

Program nauczania techniki w szkole podstawowej Jak to działa?

Lech Łabecki Marta Łabecka

4-6

SP

SP/18/2017

ZAJĘCIA TECHNICZNE

Jak to działa?" Program nauczania ogólnego zajęć technicznych w klasach 4-6 szkoły podstawowej

Lech Łabecki

4-6 SP

stara podstawa programowa

SP/29/2018

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

Program nauczania edukacji dla bezpieczeństwa w szkole podstawowej - Żyję i działam bezpiecznie

Jarosław Słoma

8 SP

G/20/2012

WYCHOWANIE DO ŻYCIA

W RODZINIE

Wychowanie do życia w rodzinie- gimnazjum "Pełnia"

M. Komorowska- Pudło

G. Kowalczyk

III

SP/20/2017

 

WYCHOWANIE DO ŻYCIA

W RODZINIE

Wędrując ku dorosłości Program nauczania Wychowanie do życia w rodzinie dla uczniów klasy 5-6 szkoły podstawowej

Teresa Król

 

5-6 SP stara podstawa programowa

SP/21/2017

WYCHOWANIE DO ŻYCIA

W RODZINIE

Moje dorastanie Program nauczania Wychowanie do życia w rodzinie dla uczniów klasy 4- 8 szkoły podstawowej

Bożena Strzemieczna

4-8 SP

G/14/2011

RELIGIA

 

Program nauczania religii katolickiej w Polsce Wyd. św. Wojciecha Poznań

Ks. Jak Szpet

Danuta Jackowiak

III

SP/23/2017

RELIGIA

Odkrywamy tajemnice Bożego świata Program nauczania religii dla klas IV - VI szkoły podstawowej

ks. Krzysztof Mielnicki, Elżbieta Kondrak, Bogusław Nosek

4-6

SP

stara podstawa programowa

SP/24/2017

 

RELIGIA

W rodzinie dzieci Bożych Program nauczania religii

dla klas I - III szkoły podstawowej

ks. dr Tadeusz Śmiech

1-3

SP/25/2017

RELIGIA

Kim jestem jako człowiek, kim chcę być jako chrześcijanin -Program dla klasy VII szkoły podstawowej

dr Krzysztof Mielnicki, Elżbieta Kondrak, Ewelina Parszewska 

7

SP

SP/25a/2018

RELIGIA

Kim jestem jako człowiek, kim chcę być jako chrześcijanin Program dla klasy VIII szkoły podstawowej

dr Krzysztof Mielnicki, Elżbieta Kondrak, Ewelina Parszewska 

8

SP

SP/16/2017

 

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

Program nauczania -uczenia się dla I etapu kształcenia - edukacji wczesnoszkolnej

Teresa Janicka- Panek

1-3

SP

SP/22/2017

DORADZTWO ZAWODOWE

Program realizacji zajęć z zakresu doradztwa zawodowego

w klasie 7 szkoły podstawowej

Beata Grzelak

 

7-8

SP





Wykonanie strony: ©2005r. Prowadzenie strony: Admin Wszelkie prawa zastrzeżone - Dyrektor» do góry