Szkoły srednie
Wiadomości z zawodów lekkoatletycznych i rekordy szkoły

REGULAMIN WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO O PUCHAR DYREKTORA GIMNAZJUM NR 4

Cel:
- propagowanie prozdrowotnego trybu życia poprzez aktywny udział w pozalekcyjnych zajęciach sportowych;
- wdrożenie klas do współzawodnictwa sportowego;
- propagowanie idei "fair play" we współzawodnictwie sportowym;
- wyłonienie najbardziej usportowionej klasy w szkole;

pobierz

REKORDY LEKKOATLETYCZNE DZIEWCZĄT
KLASA I
KLASA II
KLASA III
60 m
Agnieszka Celińska
8,4 s 1991/1992
Emilia Dembińska
8,69 s 1991/1992
100 m
Dorota Daniszewska
13,78 s 1992/1993
Dorota Domańska
14,0 s 1993/1994
Adrianna Lipko
13,28 s 2003/2004
300 m
Anna Kościukiewicz
43,74 s 2003/2004
Anna Kościukiewicz
43,76 s 2004/2005
Monika Mazur
42,78 s 2003/2004
600 m
Natalia Wilkosz
1:44,50 s 2003/2004
Bożena Świerczek
1:39,97 s 2000/2001
Natalia Wilkosz
1:40,58 s 2005/2006
skok w dal
Agnieszka Sałamacha
4,58 m 1999/2000
Dorota Daniszewska
4,95 m 1993/1994
Agnieszka Sałamacha
5,02 m 2002/2003
1000 m
Natalia Wilkosz
3:08,66 s 2003/2004
Natalia Wilkosz
3:05,00 s 2004/2005
Bożena Świerczek
2:55,94 s 2001/2002
pchnięcie kulą
Marta Major
8,57 m 2003/2004
Marta Major
10,73 m 2004/2005
Marta Major
10,21 m 2005/2006
rzut oszczepem
Marta Major
14,92 m 2003/2004
Magdalena Bienias
20,15 m 2004/2005
Justyna Paradowska
20.89 m 2004/2005
skok wzwyż
Jolanta Grześkowiak
1,35 m 2001/2002
Joanna Grzybowska
1,30 m 1991/1992
Jolanta Grześkowiak
1,40 m 2003/2004
sztafeta 4 x 100 m
J. Cebula
A. Kamińska
E. Olwert
A. Szelkowska
59,03 s 1994/1995
A. Celińska
J. Grzybowska
A. Grad
E. Dembińska
56,0 s 1991/1992
M. Mazur
M. Babicka
A. Lipko
E. Bylewska
56,28 s 2003/2004


REKORDY LEKKOATLETYCZNE CHŁOPCÓW
KLASA I
KLASA II
KLASA III
60 m
Krzysztof Domański
7,3 s 1990/1991
Sławomir Adamus
7,55 s 1993/1994
100 m
Filip Misiaszek
12,2 s 2004/2005
Marcin Wilhelm
11,8 s 1991/1992
Tomasz Szymczak
11,49 s 2004/2005
300 m
Krzysztof Domański
39,1 s 1990/1991
Sławomir Adamus
38,08 s 1993/1994
Paweł Zygmunt
38,00 s 2002/2003
1000 m
Eryk Mierzejewski
2:50,9 s 2010/2011
Dawid Sowa
2:42,5 s 1994/1995
Mateusz Korycki
2:56,30 s 2005/2006
skok w dal
Łukasz Juchniewicz
5,72 m 1994/1995
Piotr Tomczyk
5,69 m 1992/1993
Marcin Jabłonka
5,45 m 2003/2004
2000 m
Dawid Kałuziak
6:58,2 s 2010/2011
Łukasz Parobiec
6:12,64 s 1994/1995
Rafał Czarnecki
6:42,34 s 2003/2004
pchnięcie kulą
Łukasz Surma
10,27 m 2000/2001
Konrad Batko
11,80 m 1994/1995
Łukasz Surma
11,41 m 2002/2003
rzut oszczepem
Marcin Krzysztofiak
28,90 m 2003/2004
Marcin Krzysztofiak
27,81 m 2004/2005
Łukasz Maciupa
37,41 m 2002/2003
skok wzwyż
Marek Kisiel
1,70 m 2001/2002
Szymon Hrycan
1,73 m 1999/2000
Marek Kisiel
1,72 m 2003/2004
sztafeta 4 x 100 m
D. Sowa
Ł. Parobiec
J. Tomaszewski
M. Klepczyński
51,97 s 1993/1994
D. Mościński
M. Małysz
K. Żukowski
S. Adamus
47,75 s 1993/1994
W. Kuć
M. Szałański
T. Szymczak
D. Wajda
48,75 s 2003/2004


Wykonanie strony: ©2005r. Prowadzenie strony: Admin Wszelkie prawa zastrzeżone - Dyrektor» do góry